Kaliteli Ürünler
Kaliteli Ürünler
Özel Üretim Çözümleri
Özel Üretim Çözümleri
Son Teknoloji
Son Teknoloji
Proje Bazlı İmalat
Proje Bazlı İmalat
Hızlı ve Güvenilir
Hızlı ve Güvenilir
Yüksek Kalite
Yüksek Kalite
izmirteknikdestek.com

Standart Soğuk Oda Evaporatörleri | Mono Heat İç ve Dış Ticaret Danışmanlık ve Mühendislik

Standart Soğuk Oda Evaporatörleri

Standart Soğuk Oda Evaporatörleri


Standart Soğuk Oda Evaporatörleri
Monoheat, MES, MEV serisi standart soğuk oda evaporatörleri, özel olarak küçük ve orta çaplı soğutma ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde kapasite değeri 0,8KW ile 60 KW aralığında değişen ürünlerden oluşmaktadır. Evaporatörler için belirtilen nominal kapasite değerleri, 404A soğutucu gaz için geçerlidir.
Bataryalarda, 4, 6, 8, 10 mm kanat aralığına sahip alüminyum fin ve 3/8" ve 1/2" bakır boru kullanılmaktadır. Tüm bataryalar 30 Bar basınç değerinde test edilir ve test sonrası pozitif basınç ile sevk edilir. Ürünlerimiz için maksimum işletme basıncı 21 Bar’dır.
Evaporatör kasetleri, korozyona dayanıklı olacak şekilde galvanizli çelik malzemeden üretilir ve eloktrostatik toz boya ile boyanır. Ürünlerimizde standart renk olarak RAL9010 kullanılır.
Montaj ve bakım kolaylığı için yan kapaklar ve drenaj tavası kolayca çıkarılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Hava by-pasını kesecek şekilde ara drenaj tavası kullanılmıştır. Talep edilmesi durumunda kasetler paslanmaz çelik olarak ta üretilebilir.
Ürünlerimizde kullanılan fanlar Ø300-Ø350-Ø400-Ø450-Ø500 mm çapta, ZIEHL-ABEGG , EBM , ROSENBERG veya muadili olarak seçilmiştir. Fanlar, korozyona dayanıklı kanatlara ve emniyet standartlarına uygun fan korumasına sahiptir. Fanlar için izin verilen çalışma sıcaklığı koşulları
-40°C ve +50°C arasındadır ve termal sınıfı F’dir.

© 2020 Mono Heat İç ve Dış Ticaret Danışmanlık ve Mühendislik | Design by Izmir Teknik Destek