Kaliteli Ürünler
Kaliteli Ürünler
Özel Üretim Çözümleri
Özel Üretim Çözümleri
Son Teknoloji
Son Teknoloji
Proje Bazlı İmalat
Proje Bazlı İmalat
Hızlı ve Güvenilir
Hızlı ve Güvenilir
Yüksek Kalite
Yüksek Kalite
izmirteknikdestek.com


Ürünlerimiz

Serpantinler

Spiral kanatlı serpantin çeşitleri farklı imalat yöntemleriyle üretilerek kullanıma sunulur. Her biri farklı ihtiyaçların karşılaması adında değişik özelliklere sahip olan spiral kanatlı serpantinlerin sınıflandırılmaları ise,

news image
news image

Apareyler

Aparey, sıcak hava ihtiyacını karşılamak için atölye, spor salonu, garaj, hangar süpermarket ve fabrika ortamı gibi mekânlarda kullanılan cihazlardır. Günümüzde sıcak/soğuk hava ihtiyacını karşılamak için kullanılan apareylerin fanlı, doğalgazlı ve elektrikli modelleri bulunuyor.

Radyatörler

Radyatör, kullanıldığı yerlerin özelliklerine ve transferini sağladıkları akışkanın türüne göre farklı serpantinlerin kullanılmasıyla oluşturulur.

news image
news image

Eşanjörler

Eşanjör, aralarında sıcaklık farklı olana sıvı veya gaz haldeki farklı akışkan tiplerinin herhangi bir fiziksek temas olmaksızın birinden diğerine transfer edilmesini sağlayan devre elemanıdır. Eşanjörler prensipte 3 ayrı gruba ayrılır.

Bataryalar

Sıcak ve Soğuk Su Bataryaları, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için mekanik ve termal tasarım optimize edilerek, uygun boyut ve kapasitelerde üretilmektedir

news image
news image

Kuru Soğutucu

Su soğutma işleminde kullanılan kanatlı-borulu ısı değiştirgeçli bir diğer yöntem Kuru Soğutucu olarak adlandırılan sistemlerdir. 

Standart Soğuk Oda Evaporatörleri

Monoheat, MES, MEV serisi standart soğuk oda evaporatörleri, özel olarak küçük ve orta çaplı soğutma ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde kapasite değeri 0,8KW ile 60 KW aralığında değişen ürünlerden oluşmaktadır. 

news image
news image

Spirler

Gemi yapımı endüstrisinde, ceket borulu ısı eşanjörlerinde ve su kazanlarında yaygın olarak kullanılırlar. Kanatlı borulu ısı eşanjörleri, borunun iç kısmında düşük basınç düşüşü ile karakterize edilir.

Soğutma Kulesi

Soğutma kuleleri, iklimlendirme veya üretim işlerinde, soğutma suyu ısısının atmosfere atılmasında kullanılan cihazlardır. Örnek olarak su soğutmalı soğutma gruplarında kondenser ısısı, soğutma kulelerinde soğutulan su vasıtasıyla dışarı atılır.

news image
news image

Lehimli Eşanjör

Contalı tiplerden farklı olarak lehimli tiplerde, sızdırmazlığı sağlamak için uygulamaya göre bakır veya nikel lehim malzemeleri kullanılır.

U bükme boruları

Tüm malzemeler standart olarak hidro-test edilir. Gerilim giderme, bir indüksiyonlu ısı işlemi kullanılarak tavlanmış bir gazla ateşlenen fırın veya çözelti içinde gerçekleştirilir. Boya penetranı ve PMI testi de dahil olmak üzere, istek üzerine bir dizi ek test sunabiliriz.

news image
news image

CNC

Fason imalat,metal parça,yedek parça imalatları gibi birçok alanda hizmet sunuyoruz.

Ayna

En kaliteli Hassas Mühendislik Bileşenleri, Aynalar için müşterinin bireysel ihtiyaçlarını tavsiye edebilen ve değerlendirebilen kalifiye metalürji uzmanları kullanmaktadır. Mevcut müşterilerimize yıllar içinde bekledikleri kalite ve hizmeti sunarken, süreçlerimizi yeni müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için son derece esnek ve istekli hale getirdiğimizi göreceksiniz.

news image
news image

Flanş

Standart ve özel flanşlar için Mono Heat firması olarak yanınızdayız. Flanş türleri arasında delikli flanşlar, DIN / JIS / BS (metrik) flanşlar, geçmeli flanşlar, dişli flanşlar, bindirmeli flanşlar, kör flanşlar, kaynak boyunlu flanşlar, azaltıcı flanşlar, soket kaynak flanşları ve kaynak boyun flanşları bulunur. Kullanılan malzemeler paslanmaz çelik, karbon çelik ve alaşımlarını içermektedir.

© 2020 Mono Heat İç ve Dış Ticaret Danışmanlık ve Mühendislik | Design by Izmir Teknik Destek